Breketai

Dantų tiesinimui breketai dažnai įvardijami pačia efektyviausia priemone. Tai, kad juos renkasi vis daugiau žmonių, juolab, kad jie vis labiau tobulinami – geriausiai įrodo, kad šis ortodontinis dantų korekcijos būdas padeda pasiekti tuos tikslus, kurių yra siekiama.

Trumpai tariant, ortodontinis dantų gydymas apima specialias priemones, kurios yra tvirtinamos prie dantų (tiesa, šiuo metu gana populiarūs liežuviniai breketai yra beveik nematomi, tad tradicinis požiūris į metalinius – visiškai pakis).

Breketų tipai

Ortodonto paslaugos Kaune ir Vilniuje prasideda nuo konsultacijos bei Jūsų burnos ertmės apžiūros. Burnos ertmė ir patys dantys dažnai nurodo, kuris breketų tipas yra tinkamiausias, todėl atsižvelgdami į tai ir į kliento poreikius parenkame efektyviausią bei patogiausią variantą. 

Mūsų klinikoje dedami šie breketai:
  1. Liežuviniai breketai;
  2. Beligatūriniai breketai;
  3. Metaliniai breketai;
  4. Keramikiniai breketai;
  5. Safyriniai breketai.

O kokie labiausiai tinka Jums? Pasitarkite su mūsų ortodontu, kuris supažindins Jus su skirtingais breketų tipais bei patars, kuris variantas labiausiai tinka Jums. Priklausomai nuo pasirenkamų breketų kinta jų kaina, išvaizda bei kitos charakteristikos.

Kaip parenkami konkretūs dantų breketai?

Ortondontas įvertinęs Jūsų burnos ertmę parinks tokius breketus, kurie labiausiai tinka Jūsų atveju. Žinoma, visada įvertinami kliento poreikiai. Dažnai suaugę nori, kad breketai būtų vos matomi. Tokiu atveju labiausiai rekomenduojami liežuviniai arba keramikiniai, kurie pritaikomi prie kliento dantų pagal spalvą. Taip pat renkantis breketus reikia nepamiršti, kad dantų gydymo trukmė labai skiriasi. Vienu atveju jie gali trukti porą metų, o kitu atveju net 5-rius metus ir daugiau. Atsižvelgiant į dantų būklę dažnai pasirenkami konkretūs ir tinkamiausi breketai.

Nešiojantys breketus pas ortodontą apžiūrai turi lankytis kas kelias savaites. Grafikas sudaromas individualiai įvertinus gijimo pobūdį. Svarbiausia – kantrybė, kadangi breketų rezultatas – puikiai atrodantys bei sveiki dantys.

Breketų priežiūra

Daugelis ortodontų pastebi, kad pacientai per mažai dėmesio skiria priežiūrai. Ji tikrai nėra tokia sudėtinga, kaip daugelis galvoja, juolab, nereikalauja labai daug laiko. Tačiau svarbiausia, kad dėmesys būtų reguliarus. Tokiu atveju dantys bus gražūs, visa burnos ertmė – švari. Jeigu nesate tikras, kokių priemonių reikia, kad dantys atrodytų puikiai, visa burnos ertmė būtų švari – tokiu atveju pasitarkite su ortodontu ir jis Jums ne tik pateiks priemonių sąrašą, tačiau ir paaiškins, kaip tinkamai valyti burnos ertmę, kad ji visada būtų švari, gaivi bei tvarkinga.

Mūsų klinikoje – pagalba nuo A iki Ž

Ortodonto paslaugos daugeliui kelia nerimą. Iki šiol gajus mitas, kad breketai yra ne tik ne estetiški, tačiau ir nepatogūs. Priešingai. Šiais laikais puikiai suderinamas puikios išvaizdos bei patogumo faktorius, tad jeigu norite, kad dantys būtų tiesūs, tačiau tai nesukeltų Jums jokio diskomforto – siūlome užsukti į mūsų kliniką.

Mūsų komandoje dirba patys geriausi profesionalai, kurie įvertinę Jūsų burnos būklę patars, kurie breketai Jums labiausiai tinka. Taip pat mielai atsakys į visus klausimus, paaiškins, kaip breketai veikia Jūsų dantis ir kaip juos tinkamai prižiūrėti, kad burnos ertmė visada būtų švari. Paslaugos teikiamos konkurencingomis kainomis, tad leiskite sau šypsotis plačiai ir džiaugtis sveikais dantimis.

 

Gydymo breketais kaina priklauso nuo pasirinktos breketų rūšies bei specialisto sudaryto gydymo plano.

Dantų breketai parenkami individualiai, atsižvelgiant į paciento pageidavimus ir gydymo galimybes.

Žr. informaciją skiltyje APIE DANTŲ VALYMĄ

Breketų rūšys

Vienas patraukliausių pasirinkimų yra liežuviniai breketai, kurie suteikia galimybę džiuginti kitus ir save patį labai gražia šypsena, tačiau tuo pačiu gydyti savo dantis. Be abejo, tai patys estetiškiausi breketai rinkoje, nes jų visai nematyti.
Metaliniai breketai yra dažniausiai naudojamų breketų rūšis, nes jų yra optimaliausias kainos ir kokybės santykis.
Vienas estetiškiausių dantų tiesinimo būdų – safyriniai breketai. Tai kristalinio skaidrumo breketai, gaminami iš monokristalinio safyro.
Naujos kartos metaliniai beligatūriniai breketai nuo įprastinių skiriasi ortodontinės vielos fiksacijos mechanizmu.