Vienas estetiškiausių dantų tiesinimo būdų – safyriniai breketai. Tai kristalinio skaidrumo breketai, gaminami iš monokristalinio safyro.

Safyriniai skaidrūs breketai visiškai atspindi šviesą, todėl labiau pastebimas yra dantis nei pats breketas. Safyriniai breketai yra ypatingai estetiškos išvaizdos, kadangi jų beveik nesimato. Kiti estetiniai breketai turi spalvą, kuri taip gerai neprisitaiko prie danties paviršiaus, todėl jie matosi labiau.

Ortodonto paslaugos Kaune ir Vilniuje apima ne tik tinkamiausių breketų pasiūlymą bei jų įdėjimą, tačiau taip pat ir konsultacijas, kurių metu norime detaliai paaiškinti visas smulkmenas, kurios yra susijusios su breketais bei jų priežiūra.

Kodėl rinktis safyrinius breketus?

Štai, safyriniai breketai, yra ne tik vieni estetiškai patraukliausių ir tvirčiausių, tačiau džiugina ir gana paprasta priežiūra. Daugelis pergyvena, kad įsigijus breketus teks kiekvieną dieną bent jau po valandą laiko skirti jų priežiūrai, kadangi po breketais esantys dantys gali pradėti gesti. Tai yra mitas. Žinoma, dėmesio skirti teks, tačiau jo nereikia nei daug, nei labai sudėtingo.

Safyriniai dantų breketai sukelia kur kas mažesnį nemalonumo pojūtį burnoje: užapvalinti šių breketų sistemų kraštai mažiau braižo burnos gleivinę t. y. skruostus, lūpas. Verta pastebėti, jog burnos higiena yra neatsiejama ortodontinio gydymo dalis.

Safyriniai breketai atspindi natūralią dantų spalvą, todėl yra praktiškai nepastebimi.

 

 Privalumai
  • Estetika
  • Patogumas
  • Nekeičia spalvos
  • Neturi trapumo
Trūkumai
  • jų kaina yra dar aukštesnė
  • keliais mėnesiais išilgėja gydymas
 
Breketų priežiūra

Svarbiausia įsigyti tinkamas valymo priemones, kurios padės pasirūpinti savo dantukais. Taip pat, visą burnos ertmę reikia valyti reguliariai kiekvieną dieną. Po kiekvieno valgio labai rekomenduojame išgerti stiklinę vandens, kadangi jis padeda pašalinti minkštasias apnašas. Valymui siūlome naudoti kokybiškus dantų šepetukus, tai pat puikiai pasitarnauja irigatorius. Jeigu nežinote, koks šepetukas Jums labiausiai tinka – pasitarkite su mūsų ortodontais. Taip pat labai rekomenduojamas burnos skalavimo skystis, kuris taip pat turi būti naudojamas reguliariai kiekvieno burnos ertmės valymo metu. Būtina dantų pasta, kurioje kuo mažiau fluoro ir dantų siūlas, kuris padeda pasiekti sunkiai šepetėliu pasiekiamas vietas.

Valydami reguliariai užsitikrinsite, kad ne tik safyriniai breketai atrodys puikiai, tačiau svarbiausia ir  Jūsų dantys.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie šiuos kristalinius breketus – kviečiame susisiekti su mūsų ortodontais. Jie suteiks bazinę info apie kainą, galimybes bei įvertins Jūsų dantų būklę.

 

Breketų rūšys

Vienas patraukliausių pasirinkimų yra liežuviniai breketai, kurie suteikia galimybę džiuginti kitus ir save patį labai gražia šypsena, tačiau tuo pačiu gydyti savo dantis. Be abejo, tai patys estetiškiausi breketai rinkoje, nes jų visai nematyti.
Metaliniai breketai yra dažniausiai naudojamų breketų rūšis, nes jų yra optimaliausias kainos ir kokybės santykis.
Vienas estetiškiausių dantų tiesinimo būdų – safyriniai breketai. Tai kristalinio skaidrumo breketai, gaminami iš monokristalinio safyro.
Naujos kartos metaliniai beligatūriniai breketai nuo įprastinių skiriasi ortodontinės vielos fiksacijos mechanizmu.