Keramikiniai breketai - dažniausiai pasaulyje naudojami estetiniai breketai. Labiausiai vilioja puiki išvaizda, daugelis džiaugiasi, kad šie breketai net ir gydydami labai puošia. Žinoma, džiugina ir paslaugų kaina, kadangi visapusiškai funkcionalūs bei estetiškai atrodyti Jums padedantys breketai – yra vos truputį brangesni už įprastu breketus. Jie tobulai “suglunda” su danties paviršiumi, tad yra beveik nematomi, tačiau puikiai atlieka jiems skirtą funkciją.

Ar tai skausminga?

Ortodonto paslaugos Vilniuje ir Kaune atliekamos labai kruopščiai, tad nesibaiminkite, breketų dėjimas Jums nesukels jokio diskomforto.  

Ar aš ne per senas/a?

Reikia atsiminti, kad ortodontinis dantų tiesinimas tinka bet kokio amžiaus asmenims, tad klaidingai galvojama, kad keramikiniai breketai tinka tik vaikams. Priešingai, dėl estetikos juos dažnai renkasi suaugusieji, galiausiai, priklausomai nuo dantų būklės, jau po poros metų galite džiaugtis nuostabiai sugijusiais dantimis, kuriuos svarbu tvarkyti ne tik dėl išvaizdos, tačiau ir dėl funkcionalumo.

Priežiūra

Gydytoja ortodontė Živilė Neverauskienė tikina, kad dantų priežiūra turint breketus turi būti vos intensyvesnė. Įsigijus tinkamas valymo priemones kasdieninis rytinis bei vakarinis ritualas tikrai nereikalaus nei daugiau laiko, nei pastangų. Svarbiausia reguliariai valyti visą burnos ertmę, juolab, nepamiršti profesionalios burnos higienos, kuri turi būti atliekama reguliariai.

Trūkumai
  • keliais mėnesiais gali pailgėti gydymas;
  • sudėtingesnis nuėmimas;
  • pats breketas yra trapesnis, gali lūžti.
Keramikiniai breketai (Clarity, Clarity advanced)


Naudojami breketai Clarity prieš tai minėtų trūkumų neturi, išskyrus, kad jų didesnė kaina. Keraminius breketus galima dėti ant visų dantų arba tik ant labiau matomų-priekinų dantų. Keramikiniai breketai yra estetiškesni už metalinius, tačiau kitų privalumų prieš juos neturi.

Keramikiniai beligatūriniai breketai (Damon Clear, Empower Clear, Clarity SL)


Tai vieni estetiškiausių ir funkcionaliausių breketų.

Privalumai:
  • estetiški, nes nereikia lanko pririšimo, kuris būna keičia spalvą.
  • patogūs (ypač Damon Clear), nes aptakūs, mažiau braižo lūpų skruostų gleivinę
  • rečiau reikia šalinti dantis, norint juos ištiesinti,
  • retesni vizitai pas gydytoją ortodontą,
  • mažesnis dantų jautrumas po vizitų,
  • su jais pacientui lengviau palaikyti burnos higieną,
  • gydymas gali užtrunkti šiek tiek trumpiau

Keramikiniai breketai – galimybė vėl plačiai šypsotis. Suteikite sau galimybę pasitikėti savimi, juolab, darykite tai be jokio diskomforto. Jeigu norite sužinoti daugiau apie keramikinius breketus – kviečiame užsirašyti konsultacijai.

Breketų rūšys

Vienas patraukliausių pasirinkimų yra liežuviniai breketai, kurie suteikia galimybę džiuginti kitus ir save patį labai gražia šypsena, tačiau tuo pačiu gydyti savo dantis. Be abejo, tai patys estetiškiausi breketai rinkoje, nes jų visai nematyti.
Metaliniai breketai yra dažniausiai naudojamų breketų rūšis, nes jų yra optimaliausias kainos ir kokybės santykis.
Vienas estetiškiausių dantų tiesinimo būdų – safyriniai breketai. Tai kristalinio skaidrumo breketai, gaminami iš monokristalinio safyro.
Naujos kartos metaliniai beligatūriniai breketai nuo įprastinių skiriasi ortodontinės vielos fiksacijos mechanizmu.